Gustav Flaubert

Francouzský spisovatel. Studoval práva, která ale ze zdravotních důvodů nedokončil. Většinu svého života prožil na svém venkovském sídle. Autor psychologických románů (analytické studie).

Tvorba
Paní Bovaryová - O ženě, která žije na venkově, provdá se za lékaře, je ale nešťastná a znuděná životem. Snila o tom, že se stane bohatou a váženou paní. Po čase potkává krásné muže, ale poté co chtěla s jedním strávit noc, on ji řekl ne, a to z důvodu, že pan doktor je vážená osoba a že mu to nemůže udělat. Paní Bovaryová situaci psychicky nezvládne a spáchá sebevraždu. Paralelu můžeme nalézt v Ruském realismu – Anna Kareninová (autor Lev Nikolajevič Tolstoj. Paralela vznikla z důvodu, že Rusko bylo s Francií v kontaktu již v období sentimentalismu.
Citová výchova – román o desiluzi a zklamání a Salambo – historický román o Pruských válkách.

Využijte profesionální detektivní služby, které již od roku 2001 poskytuje naše detektivní kancelář. Nabízíme komplexní nabídku detektivních činností, jako je například sledování osob, prokázání nevěry, prověřování obchodních partnerů atd. Naše detektivní agentura poskytuje služby po celém území České republiky. Každý soukromý detektiv pracující na případu, dodržuje maximální diskrétnost a je plně loajální k zadavateli.

Vybavení autoservisů a také vybavení pneuservisů od tradičního českého dodavatele společnosti AMI Morava. V široké nabídce naleznete zvedáky na auta (například nůžkový zvedák nebo hydraulický zvedák). Samozřejmě nechybí ani tradiční stroje jako vyvažovažka kol nebo její nezbytný doplněk zouvačka pneu.

Ojeté tahače a také nákladní auta najdete na serverech nabízejících použité trucky. Hledáte nákladní auta bazar nebo třeba použité nákladní přívěsy a návěsy? Nabízíme kamiony značek DAF, Volvo, Avia, Man, Tatra, Renault, Iveco, Mercedes-Benz, Scania.

Novinky

  • Připravili jsme nový web o nejvýznamnějších spisovatelích v období realismu.

Spolupracujeme

  • Vyrábíme a prodáváme palivové dřevo s rozvozem zákazníkům po okolí. Prodej palivového dřeva zajišťujeme od A do Z k plné spokojenosti našich zákazníků.

    Provádíme kompletní realizace zahrad na zakázku od grafického návrhu až po jejich údržbu. Zahradní architektura je naší doménou již od roku 1997.

    Specialista na prodej oblíbeného paliva českých domácností - dřevěné peletky. Naše prodejní cena pelet je velmi příznivá a dostupná všem.

    Nabízíme palivové dřevo včetně dopravy ve Vašem regionu. Palivové dříví dovezeme až k Vám domů. Naše dřevo na topení lze použít i do krbu.

    Dodáváme kompletní sortiment pevných paliv s bezplatným doručením po celé ČR. Pokud k topení používáte dřevěné peletky nebo brikety dřevěné obraťte se na specialistu na prodej paliv.